• English (UK)
Aeroklub Split

Padobranci

Ruj 03 Napisao  Pročitano 5332 puta

U organizaciji kluba uspješno je izvršena padobranska obuka. Obuku je bez ikakvih ozljeda završilo 13 padobranaca. U 2006. godini izvršeno je: 449 skokova padobranskih skokova. Isto tako AK sudjeluje svojim aktivnostima diljem županije obilježavajući obljetnice tako promovirajući zrakoplovni sport na ovom području. Sve ove aktivnosti odvijaju se zahvaljujući radu ljudi u upravi kluba koji sve aktivnosti vrše isključivo na volonterskoj osnovi, kao i mnogim članovima, a za istaknuti je rad struke na čelu sa Ravnateljem letačkih djelatnosti Natkom Kulićem, instruktorima Nediljkom Ivačićem i Matkom Raosom, nastavnika padobranstva Jerolima Duplančića, voditelja modelarske djelatnosti Frane Franića, te voditelja tehničke djelatnosti Željka Pavića, kazao nam je nastavnik padobranstva i predsjednik Aerokluba Split Miljenko Jelić.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • Zadnje vijesti